Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2017 Уникатен Џемпер Ѓердан Џеб се Види Луксузно Благородна Аниме Морнар Месечината Серија Pendant Женска Мода Накит ФОБ Часовници Подароци

2017 Уникатен Џемпер Ѓердан Џеб се Види Луксузно Благородна Аниме Морнар Месечината Серија Pendant Женска Мода Накит ФОБ Часовници Подароци

DEN 200.00
DEN 249.60
 

Това е достапна
Износ


Карактеристики На Производот :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
Античкиот Модел Дизајн
Целосна Ловец Дизајн
Движење : Кварц
Дијаметар : Околу 4.5 cm
Дебелина : Околу 1.5 cm
Вкупната Должина на Синџирот : Околу 80 см
(2.54 см=1.00 инчи)
Пакет Содржина :
1 x Види Џеб
1 x Синџир

Повеќе информации

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Рамки Функција:
Стационарни
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Рамки Материјал Тип:
Легура
Бренд Име:
YISUYA
Движење:
Кварц
Функција:
Аниме Морнар Месечината Да Се Види Џеб
Стил:
Fashion & Неврзан
Состојба:
Нов со ознаки
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Број На Модел На:
P383
Dial Дијаметар:
0.047 m
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг

Најдобрите понуди во категоријата