Повик Комбинезони Дуксери Жените Симпатична Качулка Sweatshirt Долг Ракав Roupa Туника Суичери 2018 Среќен Божиќ Тренерки

Повик Комбинезони Дуксери Жените Симпатична Качулка Sweatshirt Долг Ракав Roupa Туника Суичери 2018 Среќен Божиќ Тренерки

DEN 517.00
DEN 672.00
 

Това е достапна
Износ


Драги пријатели, ви благодариме за купување на подароци во нашата продавница. Ве молиме бидете сигурни да го вклучите вашиот полно име, адреса детали, така што можете да добиете пакет успешно.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Топло прашува :
1. Ова е Азија големина, не се однесуваат на S/M/L едноставно. Ве молиме comfirm вашата големина пред да купите. Објектот се Мери од страна на страна , тоа би можело да биде 1 -3cm различни,следниве информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални информации доколку имате некои сомнежи. 2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!
Плаќање 1. Можете да плаќаат пари од страна на : кредитна картичка/трансфер/webmoney трансфер/дебитни картички/western union/QIWI Паричник,ако не знаете како да се плаќаат пари, ве молиме погледнете на овој линк : http : //help.aliexpress.com/payment_method.html 2. Сите предмети ќе бидат брод вашата Ali Express адреса,ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса сите точни Политика на Враќање 1. Ако Облека Скршено,јас може да ви вратат сите пари 2. Ако добиете облека не се задоволни(не се вклопуваат/не сакам тоа),може да се испрати назад до мене,јас може да ви вратат парите или брод да ви правото големина повторно,но превозот цена треба купувачот да плати 3. Ако не се задоволни облека квалитет,ве молиме контактирајте ме првите 4. Ако пакет по 60days уште не е испорака,ќе ви вратат парите 5. Испрати назад предмети мора да рамките 7days од денот сте го добиле тоа
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде $2 ПОПУСТ за вашата следна цел. 2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. 3. Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.

Повеќе информации

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
wangcangli
Број На Модел На:
среќен Божиќ
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Тежина:
450
Маскирани:
No
боја:
Црна/Бела/Сива/Сина
За сезоната:
Пролет,Есен,Зима
Стил:
Долг Ракав Дуксери
Gemder:
жени/мажи
За луѓето:
Жени/Мажи/Момчиња/Девојки

Најдобрите понуди во категоријата