Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Пламен Шема Качулка Sweatshirt Мажи Жени Долги Ракави Есен Зима Бренд Дуксери Суичери Секојдневен Pullover 3d Hoody тренерки

Пламен Шема Качулка Sweatshirt Мажи Жени Долги Ракави Есен Зима Бренд Дуксери Суичери Секојдневен Pullover 3d Hoody тренерки

DEN 847.00
DEN 1388.64
 

Това е достапна
Износ


Пламен Шема Качулка Sweatshirt Мажи Жени Долги Ракави Есен Зима Бренд Дуксери Суичери Секојдневен Pullover 3d Hoody тренерки
ГОЛЕМИНА на ЗАБЕЛЕШКА : за да се Споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Ова е Азија големина, е помала од САД,ЕУ,велика БРИТАНИЈА,АУ големина, ве молиме изберете 1-2 големина поголем од вообичаеното!!
Азија Големина на Табелата (cm)
Големина
Рамо
Градите
Должина
Sleeve
М
45
100
65
60
L
46
104
67
61
XL
47
108
69
62
2 XL
48
112
71
63
3 XL
49
116
73
64
Големината на табелата за референца,1-3 см грешка е прифатливо и нормално
Бојата и големината Објаснување
1. Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка.
2. Поради земени во светлина и го следат,слика можеби имаат мала chromatism проблем. Ова е неизбежна. Ве молиме да го прости.
Шопинг Водич
Плаќање
1.Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ,Кредитна Картичка,Boleto,Western Union,.
2.Ако сакате да платите со ,ве молиме contace мене.
3.Плати со Boleto,ве молиме да заврши на плаќање ПОБРЗО,тогаш ние можеме да брод на објектот во времето.
Превозот
1. Почитувани,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-7 дена (во работни денови), откако вашата уплата.
2. Ние нудиме на превозот од Кина Пост Воздух Mail, просечно време на испорака е од 15~30 дена, за Русија/Бразил ќе биде 25~45 дена. Во случај на rush hour или национални одложување, ќе биде подолг од 60 дена, ве молиме да бидат љубезно ве молиме да се разбере.
3. Ние препорачуваме да изберете International Express EMS/DHL/ФЕДЕКС ако сакате побрзо испорака, ние може да се добие попуст на цената од нив, но на превозот надомест ќе се промени.
4. Ако не'т добиле стоки во 50 дена (90%Русија & Бразил), ве МОЛИМЕ, контактирајте со нас,за време на проширување, НЕ се отвори спорот за оваа причина, бидејќи испораката е сосема надвор од продавачот 's контрола, тоа треба да биде Post office 's должност, neither Dispute нема да ви помогне да добиете на стоки побрзо.
5. Превозот е голема главоболка за двете купувачот & продавачот, меѓусебно разбирање е многу потребно.
Царинската Проблеми
1. Ние секогаш се декларираат стоката како подароци за да се избегне или намали царинските давачки и леснотија обичај постапка.
2. Ако знаете начини да се избегне или минимизира даноци (Како и означување, пакување, декларации, фактури, и сл.), ве молиме да ги споделите со нас. Ние ќе го следат вашиот настава.
*Сепак, ние не ќе ги покрие увоз обичај должност, ако е тоа потребно.
Услуга На Клиентите
1. Ве молам прости можеме да't keep a 24hours онлајн услуга поради тоа што на време заостануваат , ако имате било какви прашања, цел истрага, производ големина, боја, следење на пратката итн. ве молиме да ни остават порака, ние ќе ви одговори во 24 часа.
2. Ако имате квалитетот проблем на стоката, ве молиме контактирајте со нас побрзо. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Ве молиме не't leave никакви негативни повратни информации пред да ни даде оваа можност.
Враќање & Наплата
1. Можете да ја врати стоката во 7 дена по приемот во случај на боја грешка, големина на проблемот, дури и да не сте'т се допаѓа тоа, но ве молиме бидете сигурни дека производот не се користи, ознака не се отстранети, а во оригиналната состојба.
2. Наплата ќе се прифати & ослободување кога се врати производот е добро примени.
Повратни информации
1. Ние ќе се обезбеди позитивни повратни информации за купувачот штом купувачи да платат за производи.

Повеќе информации

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Бренд Име:
Г-дин 1991INC&Пропушти.ОДИ
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Никој
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
Дуксери
Монтажни Дел:
Никој
Маскирани:
Yes
Тип:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Големина:
M,L,XL,XXL,XXXL
Сезоната:
пролет, Есен,зима
Модел стил:
3D печатење
Функција:
Големи Предни Џебови

Најдобрите понуди во категоријата