4pcs имајќи 800w вретено мотор 65*195mm 220v ER11 5A collet вода за ладење вретено мотор дрво машина за cnc машина

4pcs имајќи 800w вретено мотор 65*195mm 220v ER11 5A collet вода за ладење вретено мотор дрво машина за cnc машина

DEN 4656.00
 

Това е достапна
Износ


4pcs имајќи 800w вретено мотор 65*195mm 220v ER11 5 A collet вода за ладење вретено мотор дрво машина за cnc машина
Packling листа
1pc 800w вретено 65*195mm
1pc ER11 3.175 mm collet
Спецификации
800 W Вретено Мотор Спецификации :
Вретеното брзина : 0 - 24000r/мин
Номинална моќност 800w
Напон : 220 V
Фреквенција : 400 HZ
Димензии :
D : 65 mm
L : 195 мм
Вратило врска : ER11 чак
Подмачкување : Маст
Имајќи : Пред C7002 P4 Ниво 2, назад-C7002 P4 Ниво 2
Тежина : 3kg
Моќ интерфејс : изберете GX16 водоотпорен воздушен интерфејс, имаше 1234, 123, односно преку инвертор за напојување (U, V, W), 4 инверторот earthed.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата