Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
DHL Слободни брод 9W/15W/25W Круг/Плоштад Led Панел Светлина Површината Монтирани вградна светилка осветлување Led таванот надолу AC 85-265V + Возачот

DHL Слободни брод 9W/15W/25W Круг/Плоштад Led Панел Светлина Површината Монтирани вградна светилка осветлување Led таванот надолу AC 85-265V + Возачот

DEN 5167.00
DEN 6624.00
 

Това е достапна
Износ

DHL Слободни брод 9 W/15 W/25 W Круг/Плоштад Led Панел Светлина Површината Монтирани вградна светилка осветлување Led таванот надолу AC 85-265 V + Возачот
Внимание : Бела = Природна Бела (4000-4500 K)
Ако сакате да се купи 10pcs Плоштадот Водена Површина Панел светлина ,pls Кликнете :
Ако сакате да се купи 10pcs Круг Водена Површина Панел Светлина ,pls Кликнете :
Ако сакате да се купи 10pcs Dimmable Плоштадот Водена Површина Панел светлина ,pls Кликнете :
Ако сакате да се купи 10pcs Dimmable Круг Водена Површина Панел светлина ,pls Кликнете :
Опис На Производот
Предмет Тип :
led Круг панел светла
Моќност :
9w/15w/25 W
Зрак Агол(°)
120 Влезен Напон :
AC85-265 V 50-60 Hz
Температура На Бојата :
топло бела (3000-3500 K),студено бело(6000-6500 K),бела(4000 K-4500 K)
Примена
ДОМА,ХОТЕЛ,Бања Канцеларија на Компанијата ПРОДАВНИЦА ИТН.
Операција температура :
-40 - 55°c
фактор на моќност
PC>97%
Животниот Век :
>50.000 часа Тело Материјал Алуминиум
Гаранција
3 години
Функција :
1)заштита на животната Средина
2)Безбедно и лесно да се инсталира
3)Долг животен век,повеќе од 50000hours
4)Нема опасност од скршеното стакло
5)Ниска потрошувачка на енергија
6)Висока ефикасност, Енергија заштедете повеќе од 70%~80%
7)Модерен дизајн
8)Алуминиумски легури школка
Внимание :
1. Внатрешна употреба.
2. Светилка за инсталација и одржување мора да биде управувана од страна на професионалци.
3. Т о се избегне возачот да бидат оштетени,никогаш не поврзувајте не dimmable возачот со dimmer за работа.
Пакетот вклучува :
20 x Панел Ѕид, Плафон Надолу Светла
20 x LED Драјвер
Превозот :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO .
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена. Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .1% 50.1% 29.6% 10.5% 4.7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.4% 50.0% 14.3% 7.2% 7.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.5% 28.6% 43.8% 10.1% 7.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.1% 22.2% 30.3% 20.9% 15.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.0% 47. 1 % 31.4% 17.6% 3.9%
Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.5% 25.0% 47.9% 12.9% 10.7% Наплата
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука .
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Гаранција и Гаранција :
36 месеци Гаранција. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.

Повеќе информации

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
9W Round, 15W Round, 25W Round, 9W Square, 15W Square, 25W Square
Примена:
Кујна
сертификација:
CCC,CE,CQC,EMC,LVD,RoHS
Е dimmable:
No
Бренд Име:
DOOYOR
Моќ Толеранција:
1%
Напон:
90-260V
Материјал:
Алуминиум
Боја На Каросеријата:
Бела
Извор На Енергија:
AC
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Гаранција:
3Years
Број На Модел На:
GLL-PB6W/12W/18W
моќност:
9W/15W/25W
SMD Тип:
smd 2835
Тип На Објект:
Downlights
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Употреба:
празник
База Тип:
Оптоварување

Најдобрите понуди во категоријата