Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
10pcs/многу 3w/5W led панел светлина таванот светлина dimmable Надолу светилка со возачот SMD 5730 Топло /Кул бело,затворен осветлување

10pcs/многу 3w/5W led панел светлина таванот светлина dimmable Надолу светилка со возачот SMD 5730 Топло /Кул бело,затворен осветлување

DEN 2508.00
DEN 2640.00
 

Това е достапна
Износ


Fea ure :
1)заштита на животната Средина
2)Безбедно и лесно да се инсталира
3)Долг животен век,повеќе од 50000hours
4)Нема опасност од скршеното стакло
5)Ниска потрошувачка на енергија
6)Висока ефикасност, Енергија заштедете повеќе од 70%~80%
7)Модерен дизајн
8)Алуминиумски легури школка
Пакување :
4pcs LED Панел Светлина +4pcs Возачот
Овој производ со возачот Тие се комплетен сет нема потреба за купување на дополнителни додатоци

Повеќе информации

Емитуваат Боја:
3 промена на бојата, бела 4000K, топло бела 3000K, ладно бела 6000K
Wattage:
3W white body, 3W silver body, 3W gold body, 5W white body, 5W silver body, 5W gold body
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Напон:
90-260V
Бренд Име:
ALZLZLAC
Моќ Толеранција:
2%
Број На Модел На:
3w/5w
Боја На Каросеријата:
Повеќе
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
Yes
Примена:
Кревет Во Соба
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
LED чип
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Употреба:
празник
Тип На Објект:
Downlights

Најдобрите понуди во категоријата