Saful Безжичниот Водоотпорен Врата Led Светло doorbells ЕУ НИ АУ велика БРИТАНИЈА plug Бела Боја со 2 копчето+2 Приемник вратата бел

Saful Безжичниот Водоотпорен Врата Led Светло doorbells ЕУ НИ АУ велика БРИТАНИЈА plug Бела Боја со 2 копчето+2 Приемник вратата бел

DEN 1229.76
 

Това е достапна
Износ

You Tube Корисникот Видео Линк :
Saful Безжичниот Водоотпорен Врата Led Светло doorbells ЕУ НИ АУ велика БРИТАНИЈА plug Бела Боја со 2 копчето+2 Приемник вратата бел
Спецификација : Внатрешна приемник
Напон Спектар : AC 110 V-220 V
Оперативен температура : -10 - 55 степен
Отворено предавателот
Напон Спектар : DC12 V 23 AAlkaline батерии*1
Оперативен температура : -20 - 65 степен
Пренос на далечина : 100 метри во отворен простор
Оперативен Фреквенција : 433.92 MHz±200 KHz
Моќност : 0.1 W
Јачина на звук : 25-110d B
Слики покажуваат
Wholesales Saful Безжичниот Водоотпорен Врата Колекции на ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА/AU plug doorbells со Отворено копчето и Приемникот Smart Вратата Бел

Повеќе информации

Приклучок Тип:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Тип:
Doorbells
Број На Модел На:
K108 колекции
Врата Тип:
Безжичната
Бренд Име:
Saful
Извор На Енергија:
Батеријата
Напојување:
110V-220V
Работна температура:
-20 - 65 степен
тонот на ѕвонење:
28 Тонови на ѕвонење
Гаранција:
2 години
Сертификат:
CE,FCC,RoHS
Стил:
Безжична Врата
Rainproof :
Yes
Извор На Енергија:
ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА/AU Приклучок
Батеријата На Владата:
12V 23A

Најдобрите понуди во категоријата