2017 Есен И Зима Долго Ултра Светлина Надолу Јакни За Жени Со Половината Појас Палта 4 Бои

2017 Есен И Зима Долго Ултра Светлина Надолу Јакни За Жени Со Половината Појас Палта 4 Бои

DEN 2124.00
DEN 3599.52
 

Това е достапна
Износ


=

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Тежина:
500-700g
Декорација:
Копчето,Џебови,Sashes
Маскирани:
Yes
Тип:
Широк-waisted
Број На Модел На:
Z170708YR01/39
Одредување На Тежината:
100g-150g
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Одредување На Содржина:
90%
Дебелина:
Стандард
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер
Пополнување:
Бела патка надолу
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
NEWBANG
Стил:
Повик
Облека Должина:
Долго
боја:
Црна морнарица вино сива
Стил:
Природна Боја
Материјал:
Бела патка надолу
дизајн:
Дебела Јакна Надолу
Јачина на звук надолу:
Над 90%
Големина:
S M L XL 2XL
Објектот:
патка надолу јакна жени
Тип:
долго зимско палто
Јака:
Маскирани

Најдобрите понуди во категоријата