Зимско Палто за Девојка С Ur Јака Долго Сее Грб Windproof Задебелување Момчиња Outerwear Warwear Топло Parkas Зима Патка Downjackets

Зимско Палто за Девојка С Ur Јака Долго Сее Грб Windproof Задебелување Момчиња Outerwear Warwear Топло Parkas Зима Патка Downjackets

DEN 2506.00
DEN 4176.00
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Материјал:
Долу,Полиестер
Стил:
Моден
Тежина:
0.4
Пол:
Девојки
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
Маскирани
Одредување На Содржина:
80%
Пополнување:
Сива Патка Надолу
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Долу & Parkas

Најдобрите понуди во категоријата