Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
1.67 ЈАСНА БОЈА ПОЛАРИЗИРАНА ОПТИЧКИ ЛЕЌИ MYOPIA ЛЕЌИ РЕЦЕПТ ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ

1.67 ЈАСНА БОЈА ПОЛАРИЗИРАНА ОПТИЧКИ ЛЕЌИ MYOPIA ЛЕЌИ РЕЦЕПТ ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ

DEN 2575.00
DEN 2860.80
 

Това е достапна
Износ


1.67 ЈАСНА БОЈА ПОЛАРИЗИРАНА ОПТИЧКИ ЛЕЌИ MYOPIA ЛЕЌИ РЕЦЕПТ ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
Ние ќе ја испрати на предмети во рамките за 4-7 дена откако вашата уплата е завршен. За прилагодено производи ќе бидат испратени 5-12 дена. Русија е клиент наредби запомни за да го напишете целото име и презиме,ви благодариме! Ние не гарантира испорака време, поради разликите во царинската расчистување пати во одделни земји. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и на купувачите се одговорни за царински давачки.
Ние ви благодариме однапред за вашето време и искрено се надевам дека сте задоволни со вашиот
купување и нашите услуги. Ве молиме дека ве молиме да ја искористам за момент да се остави нас
позитивни повратни информации. Било каков проблем ,закуп, контактирајте со нас веднаш, пред да замине Негативно
повратни информации, ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство.
Сите производи во нашата продавница може да се меша!
Секое Барање, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви Благодариме повторно!!!

Повеќе информации

Леќи Степен:
Леќи На Индекс:
1.67
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Бренд Име:
SHELI
Обложување:
UC
Пол:
Жените
Леќи Материјал:
Полиуретански
астигматизам:
контакт услуга лице за да се потврдат цена

Најдобрите понуди во категоријата