Dahua Ѕид PFB203W IP Камера Загради Купола Камера Месеци

Dahua Ѕид PFB203W IP Камера Загради Купола Камера Месеци

DEN 343.68
 

Това е достапна
Износ


Карактеристики :
1.Материјал : Алуминиум
2.Ѕид Заградата
3.Уредни & Интегриран дизајн
Спецификации : Модел PFB203 W Општи Материјал Алуминиум Димензија (L x W x H) 160mmx 122mm x 76mm Температурата на работа -40ºC~60ºC Влажност 0~90% RH Товарот 1.0 Кг 0.50 Кг Боја Бела Применлив Модел ве Молиме видете во "Додаток Избор"
Објектот Вклучува :
1 x Вода-доказ Ѕид Заградата

Повеќе информации

Број На Модел На:
PFB203W
Бренд Име:
EFOSE

Најдобрите понуди во категоријата