Врвен квалитет на добар дизајн дневна соба троседот во собата вистинска кожа троседот во собата 8058

Врвен квалитет на добар дизајн дневна соба троседот во собата вистинска кожа троседот во собата 8058

DEN 40800.00
 

Това е достапна
Износ


JIXINGE Мебел е една од најновите бренд инвестирани од страна на JIXINGE (ХОНГ КОНГ) Меѓународна Соработка. Ltd. Ние сами бројни управување & техничко лице, како и силен развој на производот и производството способност, во моментов има над 100 стилови направени во кравја кожа троседот и метал серија, кои се извезуваат во повеќе од 30 земји, Блискиот исток, САД, Германија, велика БРИТАНИЈА, Франција, итн. Ние сами над 10.000 квадратни метри на тапациран и метал работилница, со капацитет од над 50 контејнери на троседот месечно. JIXINGE ќе се задржи подобрувањето, и постојано подобрување на технологијата и на капацитетот за снабдување со стока на висок квалитет и ниска цена за целиот свет.
сите софи може да се прилагоди бои и големина.

Повеќе информации

Тип:
Дневна Соба Мебел
Општа Употреба:
Дома Мебел
Специфични Употреба:
Дневна Соба Троседот
is_customized:
Yes
Големина:
sectional
Применливи:
дневна соба
Регионален Стил:
Американски Стил
Тип:
Сет
Изглед:
Модерна
Гумени:
No
Структурните Процеси:
дрвена структура
Стил:
Модерниот Стил
Материјал:
Вистинска Кожа
Класификација Од Толпата:
човек
Место на Потекло:
Кина
Стил:
Агол Троседот
Со Складирање:
no
Бренд Име:
MANBAS

Најдобрите понуди во категоријата