JIXINGE chesterfield троседот Европската кожа троседот 23 комбинација троседот во дневната соба

JIXINGE chesterfield троседот Европската кожа троседот 23 комбинација троседот во дневната соба

DEN 43152.00
 

Това е достапна
Износ


JIXINGE Мебел е една од најновите бренд инвестирани од страна на JIXINGE (ХОНГ КОНГ) Меѓународна Соработка. Ltd. Ние сами бројни управување & техничко лице, како и силен развој на производот и производството способност, во моментов има над 100 стилови направени во кравја кожа троседот и метал серија, кои се извезуваат во повеќе од 30 земји, Блискиот исток, САД, Германија, велика БРИТАНИЈА, Франција, итн. Ние сами над 10.000 квадратни метри на тапациран и метал работилница, со капацитет од над 50 контејнери на троседот месечно. JIXINGE ќе се задржи подобрувањето, и постојано подобрување на технологијата и на капацитетот за снабдување со стока на висок квалитет и ниска цена за целиот свет.
сите софи може да се прилагоди бои и големина.

Повеќе информации

Тип:
Дневна Соба Мебел
Општа Употреба:
Дома Мебел
Специфични Употреба:
Дневна Соба Троседот
is_customized:
Yes
Големина:
sectional
Применливи:
дневна соба
Регионален Стил:
Американски Стил
Тип:
Сет
Изглед:
Модерна
Гумени:
No
Структурните Процеси:
дрвена структура
Стил:
Модерниот Стил
Материјал:
Вистинска Кожа
Класификација Од Толпата:
човек
Место на Потекло:
Кина
Стил:
Chesterfield Троседот
Со Складирање:
no
Бренд Име:
MANBAS

Најдобрите понуди во категоријата