Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
1PCS Полу-Автоматска Центар Удар Дупка Влијание Пролет Натоварен Со Заштитен Ракав

1PCS Полу-Автоматска Центар Удар Дупка Влијание Пролет Натоварен Со Заштитен Ракав

DEN 167.00
DEN 184.80
 

Това е достапна
Износ

1 PCS Полу-Автоматска Центар Удар Дупка Влијание Пролет Натоварен Со Заштитен Ракав 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : ХСС Високо-Брзински Челик, Пластика, Месинг Боја : Црвена и Сребрена Ова е пролет натоварено се прилагодува автоматски центар удар Прилагодливи пролет натоварени удар автоматски штрајкови Совет на центар удар е направен од ХСС high speed челик Цврстина до HRC58 ° ~ 60 ° Месинг тело, хром позлатен Црвена топка во облик на пластична рачка за влијанието амортизирање како функција на заштитен ракав, повеќе погодна за рачно да зафат Контрола на влијанието на сила од страна на ротирачки се справи со се Направи употреба на пролетта складирани во телото генерирање на влијанието на власт на удар Одлично се користи за означување, удирање, staking и scribing на дрво, метал и пластика, исто така, може да се користи за да се скрши чаша Количина : 1 КОМПЈУТЕР Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-4 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. 2. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе. 3. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). 4. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. 5. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Повеќе информации

DIY Материјали:
Дрво
Употреба:
Дрво
Тип:
Резба Длето
Број На Модел На:
1E0090
се справи со обликот:
Круг
Бренд Име:
YOFE
Сечилото Материјал:
Висок Јаглероден Челик

Најдобрите понуди во категоријата