Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
WORTHBUY Кинески Нерѓосувачки Челик Црна Dinnerware Поставите Боја бојата Кујна Храна, Прибор за јадење Преносни Училиште Пикник Деца Сет Садови

WORTHBUY Кинески Нерѓосувачки Челик Црна Dinnerware Поставите Боја бојата Кујна Храна, Прибор за јадење Преносни Училиште Пикник Деца Сет Садови

DEN 399.00
DEN 570.24
 

Това е достапна
Износ


WORTHBUY Кинески Нерѓосувачки Челик Црна Dinnerware Поставите Боја бојата Кујна Храна, Прибор за јадење Преносни Училиште Пикник Деца Сет Садови
Функција :
1.Боја бојата прибор за јадење сет со кутија,торба и тока.Моден видлив и лесен.
2.Кутија користите PP и Пченица Слама материјал.Еко-Пријателски и здрави.
3.Нерѓосувачки челик користите полирање мелење технологија.мазна површина и доброто форма.
4.Преносни стил.Погоден за разни прилики.Патување,кампување,пикник,на Училиште.
Детали :
Бренд Име : WORTHBUY
Стил : Кинески
Материјал : не ' Рѓосувачки Челик,PP,Пченица Слама
Боја : Златна,Црна,Бела
Големина : стапчиња за јадење : 20.8 cm x 1cm
Лажица : 20.5 cm x 4cm
Вилушка : 20.6 cm x 2.3 см
Кутија : 24cm x 6cm
Пакетот Вклучува :
3 Поставете : 1 x стапчиња за јадење,1 x Лажица,1 x Торба,1 x Кутија,1 x Тока
4 Сет : 1 x стапчиња за јадење,1 x Лажица,1 x Вилушка,1 x Торба,1 x Кутија,1 x Тока

Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay,кредитни картички и така натаму.Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по целосната уплата.
Ние брод во светот со рамна стапка на превозот од Кина Пост Воздухот,Хонг Конг Воздух mail. Овој меѓународен поредок може да потрае подолго за да се дојде,Нормално на shippment на светот се користи да се земе 15 до 40 работни дена.(во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.).
Ние, исто така може да обезбеди изразат пост од страна на EMS,UPS-от,DHL,Fedex.Цената е повисока од стандардните поштарина.Ако сакате пост со Брзи класа логистика, ве молиме контактирајте со нас.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Повеќе информации

Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
Шаблон Тип:
Цврста
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број на Корисници:
1
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Производство:
Лажица/Вилушка/Нож/Стапчиња За Јадење Комплет
Број На Модел На:
A07003
Стил:
Традиционален Кинески
Материјал:
Метал
Бренд Име:
WORTHBUY
Големина На & Тежина:
Во Слики И Детали
боја:
Розово Злато,Црна,Бела
Место на Потекло :
Guangdong,Кина
Отворено Активност:
Патување,Кампување,Пикник,Канцеларија,Училиште
Применливи Луѓе:
Деца,Деца,Возрасни
функција 1:
преносни dinnerware сет
Карактеристика 2:
Деца Сет Садови
функција 3:
црна dinnerware сет
карактеристика 4:
нерѓосувачки челик dinnerware сет
Технологија:
Полирање На Нерѓосувачки Челик,Боја Бојата

Најдобрите понуди во категоријата