10pcs 2,5 mm Дебелина Зелена FKM Viton О Прстен Печати Заптивка 70/72/75/80/85/90/95/100/105/110mm OD O-ring Запечатување за Миење

10pcs 2,5 mm Дебелина Зелена FKM Viton О Прстен Печати Заптивка 70/72/75/80/85/90/95/100/105/110mm OD O-ring Запечатување за Миење

DEN 469.00
DEN 551.52
 

Това е достапна
Износ


10pcs 2,5 mm Дебелина Зелена FKM Viton О Прстен Печати Заптивка 70/72/75/80/85/90/95/100/105/110mm OD O-ring Запечатување за Миење Модел Надвор Кол. Внатре Кол. Дебелина и Материјал во Боја Цврстина Температура Спектар Пакет 70x65x2.5mm 70mm 65mm 2,5 mm Viton Зелена 70 -20 ℃ ~220 ℃ 10pcs 72x67x2.5mm 72mm 67mm 2,5 mm Viton Зелена 70 -20 ℃ ~220 ℃ 10pcs 75x70x2.5mm 75mm 70mm 2,5 mm Viton Зелена 70 -20 ℃ ~220 ℃ 10pcs 80x75x2.5mm 80mm 75mm 2,5 mm Viton Зелена 70 -20 ℃ ~220 ℃ 10pcs 85x80x2.5mm 85mm 80mm 2,5 mm Viton Зелена 70 -20 ℃ ~220 ℃ 10pcs 90x85x2.5mm 90mm 85mm 2,5 mm Viton Зелена 70 -20 ℃ ~220 ℃ 10pcs 95x90x2.5mm 95mm 90mm 2,5 mm Viton Зелена 70 -20 ℃ ~220 ℃ 10pcs 100x95x2.5mm 100mm 95mm 2,5 mm Viton Зелена 70 -20 ℃ ~220 ℃ 10pcs 105x100x2.5mm 105mm 100mm 2,5 mm Viton Зелена 70 -20 ℃ ~220 ℃ 10pcs 110x105x2.5mm 110mm 105mm 2,5 mm Viton Зелена 70 -20 ℃ ~220 ℃ 10pcs
Ако ви требаат повеќе други големина на Зелена Viton О-прстен Фоки ,ве молиме кликнете на правото големина како следново : Дебелина надворешен Дијаметар 1mm 1.5 mm 2mm 2,5 mm 3мм 3,5 мм 4mm 5mm 5.7 mm

Повеќе информации

боја:
70x65x2.5mm, 72x67x2.5mm, 75x70x2.5mm, 80x75x2.5mm, 85x80x2.5mm, 90x85x2.5mm, 95x90x2.5mm, 100x95x2.5mm, 105x100x2.5mm, 110x105x2.5mm
Бренд Име:
FuWell
Број На Модел На:
2.5 mm Дебелина
Обликот:
Прстен Заптивка
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
VITON
Надвор Кол.:
70/72/75/80/85/90/95/100/105/110mm
Внатре Кол.:
65/67/70/75/80/85/90/95/100/105mm
Име:
О прстен фоки

Најдобрите понуди во категоријата