Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
RMZCity 1:36 Скала/Chevrolet Camaro Тркачки Автомобил/Diecast Метал/Повлечат Модел Играчка Автомобил За Подарок/Деца/Прибирање

RMZCity 1:36 Скала/Chevrolet Camaro Тркачки Автомобил/Diecast Метал/Повлечат Модел Играчка Автомобил За Подарок/Деца/Прибирање

DEN 248.00
DEN 301.92
 

Това е достапна
Износ

Големина за : 12.5 cm*4.5 cm*3cm
Бренд : RMZ Град
Функција : од двете страни на вратата може да се отвори, Автомобил гуми може да се претвори флексибилно, Се повлече назад мотор. Пакување : Не кутија! Материјал : Цинк легура+ Engineeringplastics+ гума(Само т тој школка е алуминиумски материјал Гуми се направени од гума ) Прашања кои имаат потреба од внимание : (1) Содржи мали делови, децата треба да се игра за возрасни старателството. (2) Направени од метал и пластика, алуминиум во автомобил, треба да се избегне за да се скрши кога го користите, па како да се избегне оштетување.
Почитувани купувачот :
Добредојдовте во мојата продавница!Ако сте заинтересирани во нашите производи,ќе треба да совети подолу :
1. Играчки припаѓаат на потрошувачката на стоки, ние гарантираме дека ќе го заштити кога ние брод тоа,но, кога вашите деца се тоа, јас и ти и ја изгуби контролата, бидејќи "Уништување" на секој деца се различни, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере,ви благодариме!
2. Ве молиме не се премногу груби на нашите производи, по сите, тоа е само играчка модел.
3. Ако не доби нашиот производ,не отворен спор,ве Молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им помогне на вас додека не ја добијат.Ви благодариме!
Ние ќе се потрудиме да се заштити вашата нарачка!

Повеќе информации

Карактеристики:
Diecast,Модел,Се Повлече Назад
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
KiNSMART
Скала:
1
Предупредување:
НЕ КУТИЈА!
Број На Модел На:
chevrolet camaro
Материјал:
Метал
Тип:
Автомобил

Најдобрите понуди во категоријата