НОВИ 5D Дијамант Везови Крстот Бод Прекрасни Шарени Цвет Круг Целосна Дијамант Мозаик Слика Пејст Везана Оркестарот CJ122

НОВИ 5D Дијамант Везови Крстот Бод Прекрасни Шарени Цвет Круг Целосна Дијамант Мозаик Слика Пејст Везана Оркестарот CJ122

DEN 217.00
DEN 323.52
 

Това е достапна
Износ


Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Готов Слика, Што Треба Да Заврши Себе.
Име на производ : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство Крстот Бод
Бренд : Sweet Home Дијамант Сликарство
Боја Количина : 10-45 Бои.
Функција : Круг дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е 100% фу ќе дијамант везови
Материјал : Нова генерација Круг Смола Дупчење со 477 DMC Бои
Употреба : Почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок
За рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка
Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори
Пакет вклучуваат : комплетна вежба, печатен текстил, алатки.
ЗАБЕЛЕШКА : Како и со светлосни ефекти, објекти можеби малку повеќе слики.
И овој одличен квалитет Дијамант сликарство е без рамка за да се задржи надолу превозот цена,
Ако сакате други големина,ве молиме контактирајте со нас.

Повеќе информации

Големина:
20*20cm, 25x25cm, 30*30cm, 40*40cm, 50*50cm
Бренд Име:
ZOOYA
Употреба:
Слики
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Дијамант форма:
Круг
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
30-45
Дупчење Област:
целосна дијамант Везови
Дијамант форма:
Круг дијамант сликарство
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Тема:
Портрет
Ткаенина Тип:
Масло clother
Име На Производ:
Дијамант Сликарство Крстот Бод

Најдобрите понуди во категоријата