Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
5d Рубикова Коцка Дијамант Сликарство Alfileres Manualidades Дијамант Везови Дијамант Мозаик За Домашна Декорација Симпатична Малку AngelC

5d Рубикова Коцка Дијамант Сликарство Alfileres Manualidades Дијамант Везови Дијамант Мозаик За Домашна Декорација Симпатична Малку AngelC

DEN 509.00
DEN 878.40
 

Това е достапна
Износ


5d Рубикова Коцка Дијамант Сликарство Alfileres Manualidades Дијамант Везови Дијамант Мозаик За Домашна Декорација Симпатична Малку Angel C

Повеќе информации

Бренд Име:
MOONCRESIN
Употреба:
Слики
Стил:
Класичен
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Портрет
Дијамант форма:
Плоштад
Форма:
три-димензионални
Pasting Област:
Целосна
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
Надворешното Пакување:
обоени кутија или хартиена кеса
Број На Модел На:
Слатката Мала Ангел C
Големина:
30x40cm;35x45cm;40X50CM
Материјал:
смола плоштадот дијамант
is_customized:
yes
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
Техника:
дијамант сликарство
Тип:
Комплет За Шиење

Најдобрите понуди во категоријата