Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
LI LOYE DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Полн Плоштад Мозаик Rhinestones 5D Дијамант Везови Цвеќиња Дома Декор Сликарство FZ622

LI LOYE DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Полн Плоштад Мозаик Rhinestones 5D Дијамант Везови Цвеќиња Дома Декор Сликарство FZ622

DEN 129.00
DEN 180.96
 

Това е достапна
Износ

Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Finished Painting,Што Треба Да Заврши Себе. Име на производ : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство Крстот Бод Боја Количина : 10-45 Бои. Функција : Круг дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши, тоа е 100% целосна дијамант везови Материјал : Нова генерација Круг Смола Дупчење со 477 DMC Бои Употреба : почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок За рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори Пакет вклучуваат : комплетна вежба, печатен текстил, алатки. Продавница линк :

Повеќе информации

Големина:
15x15cm, 20x20cm, 25x25cm, 30x30cm, 40x40cm, 65x65cm, 50x50cm
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
Li Loye
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Дупчење Област:
дијамант облик:
дијамант сликарство
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Тема:
Портрет
Име На Производ:
Дијамант Сликарство Крстот Бод

Најдобрите понуди во категоријата