MNZ9688#половина ракав везови чипка долго Небото Сино Деверуша Фустани пролет 2017 нова партија матурска невеста, свадба тост фустан

MNZ9688половина ракав везови чипка долго Небото Сино Деверуша Фустани пролет 2017 нова партија матурска невеста, свадба тост фустан

DEN 1915.00
DEN 2016.00
 

Това е достапна
Износ


Структура : Три слоеви на предиво + Два слоја на Сатен Големина (cm) : 2(S) : Биста : 80 Половината : 63 Облека должина : 86118146 4(M) : Биста : 83 Половината : 67 Облека должина : 86118146 6(L) : Биста : 87 Половината : 70 Облека должина : 86118146 8(XL) : Биста : 90 Половината : 73 Облека должина : 86118146
10(2 XL) : Биста : 93 Половината : 77 Облека должина : 86118146

Повеќе информации

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Деколте:
О Деколте
Ткаенина Тип:
organza
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Appliques,Чипка
Бренд Име:
WY.QJR.FZ
Половината:
Империја
Моден Елемент:
Бонбони боја
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Половина
Фустани Должина:
Колено-Должина
Возрасна Група:
Возрасни
is_customized:
Yes
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
MNZ8098B

Најдобрите понуди во категоријата