85766 Волан Оружје За 1/8 RC Модел на Автомобил HIMOTO REDCAT HSP Трки 94885 94886

85766 Волан Оружје За 1/8 RC Модел на Автомобил HIMOTO REDCAT HSP Трки 94885 94886

DEN 273.00
DEN 287.52
 

Това е достапна
Износ

Карактеристики :
100% Сосема Нов Дел No : 85766
Дел Име : Управување со Оружје Содржи : 1 сет ве Молиме обратете се до вашиот настава за дел број и слика
Количина : исто како Слика.
Се применуваат за : 94885/94886, и така натаму.

Повеќе информации

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
JYDCET
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Материјал:
Пластични
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Број На Модел На:
85766
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Управување Со Оружје
Надградба На Делови/Додатоци:
Управување Со Оружје
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата