Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
10pcs РК JR / Futaba Тип Предавателот Вратот Рака за Далечински Контролер одговараат за Сите Предавателот

10pcs РК JR / Futaba Тип Предавателот Вратот Рака за Далечински Контролер одговараат за Сите Предавателот

DEN 767.52
 

Това е достапна
Износ


10pcs JR / Futaba Тип Предавателот Вратот Рака за Далечински Контролер одговараат за Сите Предавателот
Карактеристики :
100% Сосема Нов!
Боја : Црна / Портокал
Одговара за СИТЕ Предавателот
JR & Futaba Тип за вас изберете
Бендот Ширина : 2.5 cm
Пакет :
10 x JR / Futaba Вратот Рака
Превозот :
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1~3 работни дена по уплатата. Сите предмети ќе биде транспортирана со следење на број.
Контакт со нас на :
Ние секогаш се обидува да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој Клиент. Ние не го цениме вашиот позитивни повратни информации со 5 ѕвездички коментари! Нашиот систем ќе ја напуштат повратни информации за вас автоматски откако ќе го добиете вашиот позитивен фидбек.
Знаеме дека понекогаш кога цел се јавуваат проблеми, тоа може да биде многу фрустрирачки, ние сме таму со вас на секој чекор од патот за да се направи вашето искуство повеќе пријатен. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за решение, кога имате било какви прашања.
Ве молиме не го отворите случај или ни даде Неутрални или Негативни повратни информации директно (вклучувајќи низок рејтинг на повратни информации) директно. Нашата работа ден е понеделник до сабота, ние ќе ви помогне во секој можен начин и имаат за цел да одговори на сите пораки во рок од 24 часа.
Гаранција & Враќање :
1.Ако сте незадоволни, можете да се вратите на објектот во оригинал услови (Нова, не се Користи), тогаш ќе ви даде наплата или замена. Ве молиме имајте во предвид дека поштенски трошоци не се враќа и било какви разговори ќе се направат дополнителни поштенски полнење кој се наоѓа со купувачот.
2.Ако објектот ќе пристигне на вашата врата со очигледна штета, ве молиме, контактирајте не и да земе слика на тоа, ние ќе го замени на оштетување на објектот.
3.Ако може да се утврди дека производот е неисправен пред да го користите, може да биде во можност да ги прифати назад за размена или наплата. сепак, мора да контактирате со нас прво.

Повеќе информации

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Радио Системи
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Алатка Материјали:
Сечење
За Возило Тип:
Авионите
Технички параметри:
Вредност 2
Број На Модел На:
JR / Futaba Вратот Рака
Материјал:
Композитен Материјал
Надградба На Делови/Додатоци:
Предавателот
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата