Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
85768 Разл. Чаши (Предна/Задна) За HIMOTO REDCAT HSP 1/8 РК Off-Road 94885 94886

85768 Разл. Чаши (Предна/Задна) За HIMOTO REDCAT HSP 1/8 РК Off-Road 94885 94886

DEN 410.00
DEN 431.52
 

Това е достапна
Износ

Карактеристики :
100% Сосема Нов Дел No : 85768
Дел Име : Разл. Чаши (Предна/Задна) Содржи : 2 buc ве Молиме обратете се до вашиот настава за дел број и слика
Количина : исто како Слика.
Се применуваат за : 94885/94886, и така натаму.

Повеќе информации

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
JYDCET
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Број На Модел На:
85768
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Разл. Чаши (Предна/Задна)
Надградба На Делови/Додатоци:
Разл. Чаши (Предна/Задна)
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата