LDX-335MG Дигитални Метал Серво 180 Степени/ 19kg вртежен момент за Robbot Механичка Рака Манипулатор Рака

LDX-335MG Дигитални Метал Серво 180 Степени/ 19kg вртежен момент за Robbot Механичка Рака Манипулатор Рака

DEN 975.00
DEN 1147.20
 

Това е достапна
Износ


SPECES :
- Модел Бр. : LDX-335 MG
- Оперативен Напон : 6.0 V-7.4 V
Големина на : 40x20x40.5mm
- Тежина : 60g
Вртежен момент : 15.0 кг.cm во 6.0 V / 19.0 кг.cm во 7.4 V
- Брзина : 0.16 дик/60° во 7.4 V
- не-оптоварување тековната : 100m A
-Кабел Должина : 30cm
Пакување Листа :
1 x LDX-335 MG Серво

Повеќе информации

Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Servos
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
За Возило Тип:
Резервоар
Број На Модел На:
LDX-335
Технички параметри:
Вредност 2
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки

Најдобрите понуди во категоријата