Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
1/10 RO20 R020 HSP .12 .15 .18 РК Nitro-апарат vx Моторот се Повлече Стартер Одвратна Започнете за автомобилски Делови HPI Traxxas Axial wltoys Redcat Himoto

1/10 RO20 R020 HSP .12 .15 .18 РК Nitro-апарат vx Моторот се Повлече Стартер Одвратна Започнете за автомобилски Делови HPI Traxxas Axial wltoys Redcat Himoto

DEN 306.00
DEN 383.04
 

Това е достапна
Износ


1/10 RO20 R020 HSP .12 .15 .18 РК Nitro-апарат vx Моторот се Повлече Стартер Одвратна Започнете за Хоби Модел на Автомобил Делови HPI HSP Traxxas Axial wltoys Redcat Himoto
Скала : 1 : 10
Бренд : RCAWD
Предмет Бр. : FCN10013
Име На Производ : Повлечете Стартер
Бренд нови : Да
Пакет Количина : 1pc
Тежина : 23g
Општо земено,ние брод во светот со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail , e Packet на сад и Специјална Линија на руски,кои се со следење на број и ќе може да се провери на испорака на информации за официјалната веб-страница.
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 5 работни дена од денот на добивањето на плаќање(со исклучок на викенди и државни празници)
Време на испорака околу 7-60 работни дена да повеќето земји
8-15days во САД од страна на e Packet
8-28days да руската од страна на Посебна Линија
7-35days. за повеќето Азиски земји како Кореја/Јапонија/Singapore/Тајланд итн.
8-40days да европските земји,како велика БРИТАНИЈА/Шпанија/Франција/Австрија/Германија/Италија/Ирска итн.
13-56days во Канада
17-60 дена да Бразил
Други изразат пост како EMS,DHL и ПРОЗОРЦИ е на располагање премногу. Тие ќе трае пократко време на испорака околу 3-10 дена по различни изразат сте го одбрале,но тие ќе доведе до повисоки превозот чини околу $20 или поголема, ве молиме контактирајте со нас ако сакате ни да се ревидира превозот метод за било итни потреби.
Забелешки :
1>ве Молиме, напишете вашето име, презиме,контакт број и детален адреса кога се потврди цел. И ние ќе брод, како на вашиот превозот информации. Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас ВЕДНАШ по уплатата.
2>Целиот врв на превозот, како Божиќ, време на испорака ќе бидат одложени во некои области.
Сите се врати ставки мора да се врати во рок од 3 дневна смета од денот на кои ќе потпиша за пакетот и ве молиме, напишете порака до нас за испорака на информации,како и превозот метод и следење на број по пратка.
Се врати и наплата на услуги не е на располагање за крајот на известување на враќање,па ве молиме да ја вратите информации во рамките на ограничено време.
Сите елементи МОРА да се врати во првобитната состојба, со сите кутија и додатоци.
Купувачот мора да ги сноси сите предмети се врати превозот такси, данок, царина, итн.
За пари гаранција за враќање :
такси превозот и осигурување надоместоци се неповратни.
Без побарувања за сите штети на надворешното поле предизвикано од превозот couriers.
Сите врати непотребни предмети, ние ќе ги провери и да ги испита неисправни.
Ако неисправни предизвикани од Човечки оштетувања, оштетувања од вода, заспивам штета и во correctable користење, сите поправка цена го носат на купувачот.
Имаме доверба дека ќе се согласите со нас,по проверка на квалитетот,дека високиот квалитет на материјалот се користи и висок стандард на изработка ќе биде во можност да ви понуди фантастично искуство во хоби во светот.
Ние се стремиме во обезбеди на нашите почитувани клиенти со големи чувства пред/за време на/по купувањето.
Треба да имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Она што е уште поважно,ние ќе го ценат многу, ако можете да ни се обратите за комуникација, наместо да ни даде негативни повратни информации директно дали имало било незадоволство/прашања кога ќе го примите пакетот. И ние ветување за решавање на проблемите за вас наскоро.
Покрај тоа, ние ќе ТРЕБА ВАШАТА ПОМОШ за да се остави ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,што е многу важно за нас.

Повеќе информации

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
N10013
Алатка Материјали:
Собрани класа
РК Делови и Accs:
Стартер Кутии
Бренд Име:
RCAWD
Материјал:
Пластични
Надградба На Делови/Додатоци:
RO20 R020 HSP .12 .15 .18 РК Nitro-апарат vx Моторот се Повлече Стартер
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
се повлече стартер
Име на производ:
RO20 R020 HSP .12 .15 .18 РК Nitro-апарат vx Моторот се Повлече Стартер
Квантитет На Пакет:
1pc
Нето тежина:
23g
Состојба:
Бренд Нови
За Возило Тип:
1/10 РК Хоби Модел на Автомобил
Земја на Производство:
Кина
Година:
2016 година
Type1:
надгради Хоп-up делови
Име:
се повлече стартер

Најдобрите понуди во категоријата