6700ZZx8 10*15*4mm Сина Гума Запечатување Топката Имајќи 8PCS 10x15x4

6700ZZx8 10*15*4mm Сина Гума Запечатување Топката Имајќи 8PCS 10x15x4

DEN 273.00
DEN 287.52
 

Това е достапна
Износ

100% водоотпорни
Мерки : 10x15x4mm
Внатрешен Дијаметар : 10мм
Надворешниот Дијаметар : 15mm
Дебелина : 4mm
Количина : Како Слики
Материјал : Челик & Гума
Употребливи Со : Сите РК Автомобили, Хели, како и Авиони, како што се TAMIYA / KYOSHO / TRAXXAS / HPI / ALIGN / ТИМ LOSI
Употребливи Со : И други електронски апарати
Забелешка : ве Молиме да го прочитате вашиот настава menu (мени) за да го потврдите точната големина на лого сте во потрага за.

Повеќе информации

Бренд Име:
JYDCET
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собрани класа
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
6700ZZx8
Технички параметри:
KV1100
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Топката имајќи
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Топката имајќи

Најдобрите понуди во категоријата