Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
INJORA 1:10 РК Рок Роботот Метал Предниот Браник со Led Светло за Axial SCX10 90046 90047 Traxxas TRX-4

INJORA 1:10 РК Рок Роботот Метал Предниот Браник со Led Светло за Axial SCX10 90046 90047 Traxxas TRX-4

DEN 1104.00
DEN 1576.32
 

Това е достапна
Износ


INJORA Метал TRX4 Предниот Браник за 1/10 РК Роботот Автомобил Traxxas TRX-4 Axial SCX10 90046 90047 Карактеристики : Направен од висок квалитет на метал Доаѓа со LED светла, може да се инсталира на крик Роман изглед и исклучителни изработка Одговара за 1/10 РК Роботот SCX10 90046 TRX-4 Спецификации : Име на Производ : Предниот Браник Количина : 1 Парче Боја : Црна Материјал : Метал Тежина : 170g Одговара : Traxxas Trx-4/SCX10 90046 90047 Пакет Листа : 1 * РК Роботот Предниот Браник 1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 2.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. 1.Во светот превозот. (Освен некои земји и APO/FPO) 2.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. 4. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена . Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2.Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3.Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ , по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.По двете купувачот и продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Или, можете да изберете да имате замена. 4.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1.100% Реална Слика.Ние се земе слики на производи од страна на самите себе за да покажува на оригинални производи. Овие се само за ваша препорака, бидејќи може да биде малку разлика помеѓу сликите и вистинскиот објект. 2.12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети. Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен. 1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. 2.Бидејќи вашето мислење е многу важно за нашето работење е развој. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас. 3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Повеќе информации

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Големина:
TRX4
РК Делови и Accs:
Серво Додатоци
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Број На Модел На:
за SCX10 TRX4
Технички параметри:
Вредност 2
Материјал:
Метал
Бренд Име:
INJORA
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
браник
Надградба На Делови/Додатоци:
браник

Најдобрите понуди во категоријата