Професионални SP20 се Одржи на Возилото Универзална Нога Switch Амортизерите на Возилото За Синтисајзери Тон Модули и Тапан Машини

Професионални SP20 се Одржи на Возилото Универзална Нога Switch Амортизерите на Возилото За Синтисајзери Тон Модули и Тапан Машини

DEN 499.00
DEN 593.76
 

Това е достапна
Износ

Професионални SP20 се Одржи на Возилото Универзална Нога Switch Амортизерите на Возилото За Синтисајзери Тон Модули и Тапан Машини
Карактеристики :
- Се одржи подножјето на возилото или контролор
- За синтисајзери, тон модули, и тапан машини
- Компатибилен со сите електронски тастатури
Име на производ : SP20 се Одржи на Возилото
Материјал : Челик
Боја; Црна / Бела
На Возилото Површина : Силикон
На возилото Структура : Компресија пролет
Кабел Должина : Околу 1.8 m
1 x SP20 се Одржи на Возилото

Повеќе информации

Големина:
-
Број На Модел На:
-
Бренд Име:
IRIN

Најдобрите понуди во категоријата