Ewellsold S911 S912 9115 9116 голема брзина РК камион резервни делови 9.6 V 800mAh Li-ion батерија нови ЕЛ-6P plug бесплатен превозот

Ewellsold S911 S912 9115 9116 голема брзина РК камион резервни делови 9.6 V 800mAh Li-ion батерија нови ЕЛ-6P plug бесплатен превозот

DEN 684.00
DEN 719.52
 

Това е достапна
Износ


Карактеристики : Производ Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Фабрички Делови. 100% Гаранција за Квалитет од Овој Резервен Дел е одговара за S911 S912 9115 9116 голема брзина РК камион 2.4 G РК Брод Пакет Вклучуваат : Резервен дел (како на сликата покажува) Клиент Известувања : ве Молам не понуда, ако вие не се случува да се направи исплата. Ние ќе го означи објектот како "Примерок без мала Вредност" за вас. За жал ние не сме одговорни за царинска такса, и ДДВ или било дополнителни даноци кои се вклучени, сепак, ние ќе се обидеме потрудиме да се минимизира доплата за нашите клиенти. Згора на тоа, купувачот треба да ги знаете на вашата локална царина и владини прописи пред да купите. Се надеваме дека ќе пристигне на време, но бидејќи ова е меѓународен испорака,превозот време ќе биде многу зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ви благодариме за вашето разбирање. 1,Ние сме одговорни за објектот штета пред приемот. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 5 бизнис дена од денот на приемот, и се земе слика на оштетениот објект, ние ќе се направи реконструкција на оштетените објект. 2,Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас во рок од 5 бизнис дена од денот на приемот и нека знаат зошто. 3,додека вашиот објект се уште е во сосема нова состојба, ние ќе бидеме среќни да го вратат вашата пари, или може да се праша за објектот размена. 4,Ние ќе треба да се примаат и да се испита вашето враќање пред враќање на парите или замена ќе биде дадена. Враќање превозот надомест ќе бидат платени од страна на Купувачот. Ние не наплата на превозот обвиненија. 5,За предмети кои се купени со бесплатен превозот, ние ќе одземе на нашите превозот на трошоците од вашиот наплата износ. 6,Да се забрза процесот на наплата, ве молиме наведете го вашиот аукција реден број или ID на корисникот со вашето враќање. Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не остави Негативен или Неутрален Повратни информации и да ни овозможи можност да се направи среќни. Ние сме многу фер и лесно да се справи со нив! Ако учествувате во нашите аукции, ве молиме да се придржуваат до сите наши услови, услови, правила и политики. Ако имате било какви прашања ве молиме слободно да се праша!

Повеќе информации

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
S911 S912 9115 9116
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
Бренд Име:
Ewellsold
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Материјал:
Метал
Големина:
54x48x16.5mm
За Возило Тип:
Камиони
Технички параметри:
Вредност 10
Надградба На Делови/Додатоци:
Батеријата
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата