Бесплатен превозот,100g/многу,Kiryu песок,Забава растенијата градинарство potting почвата fleshy nutritive почвата на обработката на почвата.Вентилација дренажа

Бесплатен превозот,100g/многу,Kiryu песок,Забава растенијата градинарство potting почвата fleshy nutritive почвата на обработката на почвата.Вентилација дренажа

DEN 235.00
DEN 427.20
 

Това е достапна
Износ


Количина : 50g/пакет

Повеќе информации

Бренд Име:
Ailury
Материјал:
Други

Најдобрите понуди во категоријата