Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Custom size врвот одделение Гроздобер 3D налепница Уметност нетранспарентно Само-Лепило ИЛИ статични држат windows Стакло Филм, Вратата Налепници R001

Custom size врвот одделение Гроздобер 3D налепница Уметност нетранспарентно Само-Лепило ИЛИ статични држат windows Стакло Филм, Вратата Налепници R001

DEN 960.00
 

Това е достапна
Износ


Може да се направи кориснички големина, но ширина мора да биде во рамките 80СМ.
Постојат 3 видови на материјал што може да избор :
1,самолепливи(со лепак),Нетранспарентно
2,самолепливи(со лепак),Проѕирен
3,статични се држат(без лепак), Проѕирен
Кога ќе го поставите цел, ве молиме љубезно укажуваат на тоа кој материјал не ви се допаѓа, инаку ние ќе испрати авто - adhevive(Со лепак) материјал за вас
Топло Совети : прозорецот филм што сте ја примиле, изгледа како целосно транспарентни, само кога ќе го испуштите на стакло може мат ефекти шоу. (Обично ние ќе ви испрати дополнителна 2 сантиметри од прозорецот филмот, може да се намали за обидува да го залепите однапред).
Како да го користите :
1.Отсечени големината на прозорецот филмот треба, по што, ние ви препорачуваме да се одвои малку на хартијата со забите или на други начини.
2.Сега можете да видите мазната страна . Што се предлагаат да се одвои од останатиот дел во вода со некои чистење суштина, или може да се одвои со промивање со вода на прозорецот филм за зголемување на степенот на подмачкување, така како да се спречи прозорец филм од држат заедно.
3.По кинење на хартијата освен, допрете мазната страна,ако тоа се чувствува навлажни , можете да го поставите на стакло.
4.Се прилагоди на позицијата на вашиот прозорец филм, а потоа scrape се исуши,ќе се држиме до вас стакло цврсто откако ќе се исуши.
За повеќе детали за употреба на метод, проверете на линкот :
http : //www.aliexpress.com/store/product/how-to-use-for-window-films/1504506_32560354592.html
Испорака :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Па нормално превозот време :
САД : 7-30 дена
О : 10-60 работен ден
Европа : 10-60 работни дена
Бразил : 30-60 дена
Руската : 30-90 работни дена
Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.
Данок :
Ние не сме одговорни за било царина. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.Русија клиент бара целосно име и презиме.
Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро

Повеќе информации

Површински Третман:
Земјите-Членки,Непроѕирни,Матирано / Гравирани,Врежана
Функција:
Самолепливи
Функција:
Декоративни,Експлозија-Доказ,Топлинска Изолација
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Стакло Филмови
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата