3 еез Аквариум Жолта Зелена Пластични Вештачки риба резервоарот аквариум Растенија 13.8 Висина

3 еез Аквариум Жолта Зелена Пластични Вештачки риба резервоарот аквариум Растенија 13.8 Висина

DEN 194.88
 

Това е достапна
Износ


Име на производ : Аквариум Пластични Растенијата;База Големина : 4.5 x 2.7 cm / 1.8" x 1.1" (L*W)
Вкупната Големина(прибл.) : 35 x 7cm / 13.8" x 2.8" (H*W);Материјал : Пластични, Керамички
Главната Боја : Зелена, Жолта
Тежина : 121g
Пакет Содржина : 3 x Аквариум Пластични Растенија идеална декорација за вашиот риба резервоарот со овој lifelike украс.
Погодна за двете и солена вода, не-toxi и лесен за секојдневно миење.
Дизајн со керамичка подлога за стојат мирно.
Во споредба со природни растенија, тоа не ќе изгние, повеќе убави и привлечни.
Основната Големина : 4.5 x 2.7 cm / 1.8"" x 1.1"" (L*W)
Вкупната Големина(прибл.) : 35 x 7cm / 13.8"" x 2.8"" (H*W);Материјал : Пластични, Керамички
Главната Боја : Зелена, Жолта
Тежина : 121g
Пакет Содржина : 3 x Аквариум Пластични Растенија

Повеќе информации

Големина:
S
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
SZ-MEOF-I031436
Тип:
Риба

Најдобрите понуди во категоријата