Сина Блескав Силиконски Гел Желе Риба, Аквариум Материјали Риба Резервоарот Декорација, Вештачки Медуза Украс Риба Резервоарот Декорација

Сина Блескав Силиконски Гел Желе Риба, Аквариум Материјали Риба Резервоарот Декорација, Вештачки Медуза Украс Риба Резервоарот Декорација

DEN 57.12
 

Това е достапна
Износ


Блескав Живописни Вештачки Медуза За Риба, Аквариум Décor
100% Нов и висок квалитет
Пливаат и се движи природно со вода струја во резервоарот
Нема штета и загадувањето на било риба, погодни за двете и солена вода
Фантастична декорација за риба резервоарот или аквариум
Прибл. Дијаметар : 5cm / 2"
Прибл. Должина : 15cm / 5.9"
Вкупна Должина : 33.5 cm / 13.2"
Материјал : премиум силика гел
Боја : сина
Пакет се вклучени : 1 x Вештачки Медуза

Повеќе информации

Големина:
M
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
SZ-MEOF-I031436
Тип:
Риба

Најдобрите понуди во категоријата