2 x Силикони риба резервоарот аквариум Корални Украс Декорација--Виолетова

2 x Силикони риба резервоарот аквариум Корални Украс Декорација--Виолетова

DEN 223.00
DEN 237.60
 

Това е достапна
Износ


Виолетова аквариум риба резервоарот силикони корални украс декорација
Пондериран керамички водител на база да се задржи корални цврсто во место
Силиконски материјал, флексибилни, реални и живописни
Може да додадете убавина и задоволство за вашиот аквариум
Боја : Виолетова Карактеристики :
Виолетова аквариум риба резервоарот силикони корални украс декорација
Пондериран керамички водител на база да се задржи корални цврсто во место
Силиконски материјал, флексибилни, реални и живописни
Може да додадете убавина и задоволство за вашиот аквариум
Големина (Кол.
x H) : Прибл.
4 x 3 инчи / 10 х 8 см
База Дијаметар : Прибл.
1.4 инчен / 3.6 cm
Материјал : Силикон и керамички
Боја : Виолетова
Пакет Се Вклучени :
2 x Риба Резервоарот Корални

Повеќе информации

Големина:
S
Тип:
Риба

Најдобрите понуди во категоријата