1PC Plug Храна Dehydrator Овошје Зеленчук Билка Месо Сушење Машина Ужинка Храна Фен Овошје dehydrator со 5 коцки

1PC Plug Храна Dehydrator Овошје Зеленчук Билка Месо Сушење Машина Ужинка Храна Фен Овошје dehydrator со 5 коцки

DEN 1738.08
 

Това е достапна
Износ


1 PC Plug Храна Dehydrator Овошје Зеленчук Билка Месо
Машина за сушење Ужинка Храна Фен Овошје dehydrator со 5 коцки
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на
колет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Describtion :

Повеќе информации

Бренд Име:
ZJMZYM
сертификација:
CE
Капацитетот на Работа, Чаша (Чаша):
5 слоеви
Напон (V):
220v
Број На Модел На:
Други
Моќност (W):
250w
Функција:
Овошје И Зеленчук Билка Месо Машина За Сушење
Број На Производ:
G254
Напон:
220-240V/50Hz
моќност:
250w
Тежина На Пакет:
3.7 кг
Англиски настава:
Yes
Пакет Големина:
33*33*24CM
Производ големина:
33*33*23.5 cm
Функција:
Сушење на храна ,овошје ,зеленчук,Билка, храна за миленичиња и така натаму
Температурата Опсег:
35-70℃

Најдобрите понуди во категоријата