Висок Квалитет на Децата за Учење на стол кревање студент корекција на држење на телото стол апарати за домаќинство компјутер стол против кратковидост седиште

Висок Квалитет на Децата за Учење на стол кревање студент корекција на држење на телото стол апарати за домаќинство компјутер стол против кратковидост седиште

DEN 12249.00
DEN 16116.48
 

Това е достапна
Износ


СОВЕТИ :
1. постојат 10 различни опции, можете да изберете било стил според вашите барања.
2. за детали на катедрата :
Опција А : 5 ѕвезда нога, обичните тркала, укинување на пол, 360 ° ротирачки;
Опција Б : 6 ѕвезда нога , обичните тркала, укинување на пол, 360 ° ротирачки;
Опција В : 6 ѕвезда нога , гравитацијата само за заклучување на воланот, укинување на пол, 360 ° ротирачки;
Опција D : 6 ѕвезда нога , гравитацијата само за заклучување на воланот, укинување на пол, не 360 ° ротирачки;
Опција E : 6 ѕвезда нога , контролира тркала, укинување на пол, 360 ° ротирачки;
Опција F : 6 ѕвезда нога , контролира тркала, укинување на пол, не 360 ° ротирачки;
Опција G : 6 ѕвезда нога , гравитацијата само за заклучување на воланот, укинување на пол, не 360 ° ротирачкото, со педалата;
Опција H : 6 ѕвезда нога , контролира тркала, укинување на пол, не 360 ° ротирачкото, со педалата;
Опција I : 6 ѕвезда нога , гравитацијата само за заклучување на воланот, укинување на пол, 360 ° ротирачкото, со педалата;
Опција J : 6 ѕвезда нога , контролира тркала, укинување на пол, 360 ° ротирачкото, со педалата;
3. драг пријател, постојат 6 различни стол опфаќа , можете да изберете било која боја, кога ќе нарачате, ве молиме да ни каже која боја ви се допаѓа . ако не ни кажете, ние ќе ви испратиме случаен боја катедрата покрива , ви благодариме за вашето разбирање.
Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не unrantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Гаранција & Одржување : Ние нудиме 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување(освен за штетата предизвикана од човечки фактори). Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.

Повеќе информации

Тип:
чаир
Стил:
европа и америка
Место на Потекло:
Кина
Со Парапети:
No
Применливи:
4-18 години
Backrest Висина:
44cm
Материјал:
Метал
Големина:
Height 40-54cm
is_customized:
No
Бренд Име:
suvtoper
Дали такси може да превоз:
Is
Дали да се соберат:
собранието
Стилот на позиционирање:
Економски тип
Бруто тежина:
14KG

Најдобрите понуди во категоријата