Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Нови Пристигнување Магија Вино Decanter Поставите Совршен Подарок На Лентата За Алатки За Брз Aerator Вино Хопер Филтер Поставени Полици Kichen Производи Со Кутија

Нови Пристигнување Магија Вино Decanter Поставите Совршен Подарок На Лентата За Алатки За Брз Aerator Вино Хопер Филтер Поставени Полици Kichen Производи Со Кутија

DEN 780.00
 

Това е достапна
Износ


Зошто луѓето ја користите оваа магија вино decanter : Апликации : Тоа е применлива во речиси сите забавни прилики како што се ресторан, хотел, свадбена церемонија и други собири. Благородна подароци за пријателите и газдите. Неопходно на вино-љубовници. Особено во младите вина. Ако имате големи партии, или да не имаат време. Производ Функција : 1.Инстант декантацијата време(0.1 s). 2.Мини големина го прави тоа можно за вас да го носат. 3.Специјален подарок со одличен изглед. 4.Висок квалитет на тимовите, по строги тест. 5.Материјали во согласност со хигиената на храната,се подложени на ригорозни инспекција и тестирање,целосна усогласеност со стандардот на прехранбената индустрија.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO / FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! 1. Сите добра се проверени, Ние се многу строги за пакување, ние ќе се земе некои фотографии за пратката пред пратката. 2. Ако добиете предмети во прашање, ние поддршка гаранција, или 100% наплата по враќањето на објектот. Ние се надеваме да се направи долгорочни бизнис. 3. Ако оваа страница не го најде она што ви треба, ве молиме да се земе еден момент за да ја посетите нашата продавница,може да Постојат производи што сакате, или можете да оставите порака на нас, ние ќе го испратите објекти ПОБРЗО.

Повеќе информации

Големина:
With Color Box
Тип:
Бар Поставува
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
HV00011
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
Стакло

Најдобрите понуди во категоријата