Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
DC1-4V 614 Мини Електрични Coreless Вибратор DC Мотор Massager Додатоци Бесплатен Превозот Русија

DC1-4V 614 Мини Електрични Coreless Вибратор DC Мотор Massager Додатоци Бесплатен Превозот Русија

DEN 44.00
DEN 46.08
 

Това е достапна
Износ


Ова е професионални моторни дека може да се користи како Massager Додатоци (СЕКС Massager),многу Многу мала.
Ние само се обезбеди професионална додатоци, може да се купи други вибрации мотори во мојата продавница.
На мојата продавница :
Содржи : 1pcs Мини вибратор Мотор
Вибрации Ефект : Силен шок
Напон : DC1-4 V (Работа добри во DC1.5 V)
Електрична Струја : 01 A
Брзина : 8000-15000 RPM
Дијаметар : 6 MM
Должина : 14 MM
Тежина : 4g
Излез Бунари со Дијаметар : 0.8 mm
Мотор Тип : 614 Мини DC Coreless Мотор
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во рок од 1-3 дневна по плаќање одобрени.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.5. Ве молиме да се разбере!
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.
Време на испорака само за референца.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.Ние ќе процесот секоја parcelss.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.
2 : Канада : 15-45 работни дена.
3 : Европа земјата : 15-45 работни дена.
4 : Други земји : 15-45 работни дена.
Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.
Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.
Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.

Повеќе информации

Бренд Име:
Pixiuonline
Ефикасност:
ОДНОСНО 1
Постојана Струја(A):
0.1 А
Излезна Моќност:
0.5 W
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
Тип:
Микро Мотор
Изградба:
Постојан Магнет
сертификација:
CCC,CE,ROHS,УЛ,VDE
Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
8000-15000RPM
Commutation:
Brushless
Напон(V):
DC1-4V
Број На Модел На:
614CR
Употреба:
Massager

Најдобрите понуди во категоријата