Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
1pcs/многу Гроздобер A4 документи датотека торба чувствува памук датотека кеси точки градина цвет чипка серија канцелариски Поднесување Производство

1pcs/многу Гроздобер A4 документи датотека торба чувствува памук датотека кеси точки градина цвет чипка серија канцелариски Поднесување Производство

DEN 172.80
 

Това е достапна
Износ


Производ Големина : За А4.
Прибл. 33 * 23 см.
Производ материјал : се чувствува памук.
4 бои за да изберете ,ви Благодариме.
Испорака :
1. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата.
2.Ве молиме кажете ни за вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Бесплатен Превозот :
Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост .
За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други express, одлуката на нас е финалето.
Нормално, тоа трае 7-20 дена за пристигнување со Кина Пост, и трае 3-7 работни дена од EMS,UPS-от,DHL,итн.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Повратни информации :
1.Ние зависи од нашите клиенти satisifaction да се успее.Затоа вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2.Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни активни повратни информации.
3.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за вашиот coroperation.
Услуги на клиентите :
1.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.
2. Ние нема да бидат одговорни за вашиот локален обичај полнење. Но ние ќе се обидеме да се декларираат како " Подарок'or 'Примерокот' со пониска вредност на фактура за да се намали вашиот локален обичај трошоци.

Повеќе информации

Тип:
Документ Торба
Обликот:
Торба
Големина:
A4 size
Бренд Име:
YCDBTH
Број На Модел На:
1111F
Материјал:
Ткаенини

Најдобрите понуди во категоријата