Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Се Справи Со Briefcase Оксфорд Ткаенина За Статистика Училиште Meetting Документ Проширување Складирање Организатор Носителот A4 Датотека Папка Случај

Се Справи Со Briefcase Оксфорд Ткаенина За Статистика Училиште Meetting Документ Проширување Складирање Организатор Носителот A4 Датотека Папка Случај

DEN 518.00
DEN 518.40
 

Това е достапна
Износ


Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1 П : По плаќање јасно,кога ќе предмети дојде? A : Нормално објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа кога плаќање во готово. Shippingtime е за 15-35 бизнис дена, но некои земји трае долго време да се прават customimporting, како што се Бразил, Италија. Погоре земји обично трае околу 40-70 работни дена или повеќе. 2 П : Каков вид на превозот метод да се предложи? А : 1) целиот продажбата цел ви предлагаме да брод од експрес/DHL/Aliexpress Премиум Превозот за 3-10 дена. 2) цел над НАС$10.0 ние ви препорачуваме со Aliexpress Стандард превозот или epacket about7-25business дена. Клиенти одберете Aliexpress Стандард превозот првиот, тогаш контактирајте со нас ако ние може да се отстрани такси превозот. 3) цел помалку од$5.0 брод од страна на Обичните Мал Пакет Плус,превозот на пат не може да се гарантира,10-60 работни дена. 3 П : Ако објектот не доаѓаат, конечно, или објектот не како опис, што треба да направам? А : 1)ве Молиме контактирајте со нас да се прошири на заштита на време кога заштитата е за да се заврши. 2)контактирате за било каков проблем како да не како опис/скршени/lesspackage, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.

Повеќе информации

Големина:
36.5x28x11
Број На Модел На:
415
Тип:
Документ Торба
Материјал:
PP
Обликот:
Торба
Бренд Име:
LCODCDML

Најдобрите понуди во категоријата