Новиот Шеф Триаголници лак Смена Алатки Нерѓосувачки Челик се Држиме Cuticle Тласкач Лак Почиста Помине Дизајн Мотор алатки

Новиот Шеф Триаголници лак Смена Алатки Нерѓосувачки Челик се Држиме Cuticle Тласкач Лак Почиста Помине Дизајн Мотор алатки

DEN 73.00
DEN 97.44
 

Това е достапна
Износ


Новиот Шеф Триаголници лак Смена Алатки Нерѓосувачки Челик се Држиме Cuticle Тласкач Лак Почиста Помине Дизајн Мотор алатки
Параметри :
Количина : 1 buc.
Материјал : Нерѓосувачки челик
Боја : сребрена
Димензии : прибл. 12.5 см во должина
Крстот-бод везови Пакет Содржина :
1 компјутер. Гелови за лак смена род
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Нерѓосувачки челик, здрав, убави, трајни.
Уникатен дизајн, Остар, но не и болни ноктите, брзо отстранување на лак гел.
Против пролизгување рачки не се лесно да се погоди.
Погоден за професионална употреба од салон или домашна употреба
Корисни педикир, маникир грижа алатка.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Cuticle Тласкач
Бренд Име:
naildazzling
Големина:
12.5cm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Помине Уметност Тласкач
Функција:
Нокти Алатки
Функција:
safe

Најдобрите понуди во категоријата