Мед Радост Парична Казна Помине Clipper Cuticle Nipper Машина Нерѓосувачки Челик Педикир Маникир Режа Помине Алатка За Трим Мртвите Кожата Cuticle

Мед Радост Парична Казна Помине Clipper Cuticle Nipper Машина Нерѓосувачки Челик Педикир Маникир Режа Помине Алатка За Трим Мртвите Кожата Cuticle

DEN 319.00
DEN 335.52
 

Това е достапна
Износ


Мед Радост 1pc/многу Фини Помине Clipper Cuticle Nipper Машина Нерѓосувачки Челик Педикир Маникир Режа Помине Алатка За Трим Мртвите Кожата Cuticle Карактеристики :
- 100% нов мало и висок квалитет;
- Количина : 1 Парче/многу;
- Ова е Нерѓосувачки Челик Cuticle Машина Nipper Помине Уметност Clipper.
- Скратете мртвите кожата, cuticle и hangnail.
- Направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, трајни доволно за вашето секојдневно користење.
- Со нерѓосувачки челик, тоа ќе не ' рѓа, м ade од нерѓосувачки челик кој обезбедува долготрајни сечење на работ.
- На остар раб, може да се намали најтешките на нокти со минимален напор.
- Има двојно пролет за поголема точност, комфор и неспокојот механизам.
- Стилски и совршен изработка ви нудиме најдобри секојдневна примена.
- Идеален за употреба дома, Бањи и Салони.
Спецификација :
- Материјал : Нерѓосувачки челик
- Објектот големина : прибл. 10.5 см (L) x 5.5 cm(W)
- Производот тежина : 47g
- Пакет тежина : 60g
- Боја : Сребрена
Порака до почитуваниот Клиенти : Сите Слики се Направени од Вистинска Предмети, со Почитување на Вистинските Предмети, Иако Постои Мала Боја Разлика Може да биде Предизвикана од Некои Причини, како што се Боја Одраз во Мониторот Осветлување, Позадина, итн. Сите Корисници ќе бидат Послужени со Careness. Ако Има Било какви Прашања, Добредојдовте да Контактирате со нас за да им помогнеме. Пакетот Вклучува :
- 1 x Cuticle Nipper
- Имајте на ум : на комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група
Испорака :
Внимание За Руски Пријатели :
1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање;
2. Ве молиме пополнете во нашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава.
Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!
Топло Совети : Ние секогаш ќе се потрудиме да се грижи за својата цел и да ви понуди задоволни услуга. Ви благодариме.
- Кога не можете да го најдете parcle, ве молиме контактирајте со нас за проверка.
- Кога вашата цел е да работи надвор од времето, ве молиме контактирајте со нас за цел заштита. Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации, ви Благодарам. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Ако има било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Повратни информации : Ако нешто се направи сте незадоволни или лути, ве молиме контактирајте со нас во времето пред да замине Повратни информации. Ние ќе направиме нашата нашите најдобри за решавање на вашиот проблем додека не се задоволи. Ако ви се задоволи со објектот, ве молиме оставете Postive Повратните информации (5 Ѕвезди) за нас. Ние секогаш се трудиме да го реши проблемот и да живеат до вашето задоволство.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Cuticle Режа
Број На Модел На:
HJ-NAT058
Бренд Име:
Мед Радост
Големина:
10.5cm(L) x 5.5cm(W)
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Сребро.
Примена:
Cuticle Режа
Количина:
1pc
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобрите понуди во категоријата