ТОПЛА Продажба на Националните Двојно двострано везени покрие Рамо кеси Народни рачно изработени утро слава tassel платно мали crossbody Кеси

ТОПЛА Продажба на Националните Двојно двострано везени покрие Рамо кеси Народни рачно изработени утро слава tassel платно мали crossbody Кеси

DEN 669.00
DEN 815.52
 

Това е достапна
Износ


Димензии : Должина : околу 35 см, широк : од околу 20 cm ,Лента должина : дури и со должина од околу 65 cm (прирачник за мерење на најшироката точка, може да има грешки, за повикување само)
Answer : ___________________________ Note : Tassel боја случаен испорака, ако имате боја барање, ве молиме консултирајте се со сервисот за

Повеќе информации

Тип На Објект:
Чанти
Пол:
Жените
Стил:
националната
Декорација:
Tassel,Beading,Везови
Обвивка Материјал:
Памук
Тврдост:
Мека
Затворање Тип:
маска
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Обликот:
седло
Шаблон Тип:
Флорални
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб
Бренд Име:
Naxi.Hani
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Надворешноста:
Никој
боја:
како слика се прикажани
Големина:
about 35*20cm
Место на Потекло:
Јунан, Кина
Популарната Елемент:
Вез

Најдобрите понуди во категоријата