Nesitu Црна / Кафе Голем Капацитет Вистинска Кожа Мажите Гласник Кеси Briefcase Портфолио 14 /15.6 инчен Лаптоп Машки Торба #M7289

Nesitu Црна / Кафе Голем Капацитет Вистинска Кожа Мажите Гласник Кеси Briefcase Портфолио 14 /15.6 инчен Лаптоп Машки Торба M7289

DEN 5424.00
DEN 10847.04
 

Това е достапна
Износ


Производ Карактеристики
.Материјал : вистинска кожа
.Големина приближно 17.5"L x 5.5"W x 12"H инчи (44.5 cm L x 14cm W x 31cm H)
.Црна / Кафе боја
.Внатрешноста е убаво наредени со издржливи ткаенини
Одговараат за повеќето 14 инчен/15.6 инчен лаптоп,pls љубезно двојно проверете ги вашите лаптоп големина пред да се одржи редот
УПОТРЕБА : торба за лаптоп, briefcase, чанта, гласник торба,торба,бизнис патна торба,патна торба
Превозот
1.Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail на речиси целиот свет.Тоа ќе потрае околу 15-30 дена да пристигнат за повеќето земји, за некои земји како што се Русија, Бразил и слично, тоа ќе потрае 15-60 дена.
2.Ние исто така нудиме EMS/DHL и сл. експрес сервис на бродот на парцели, кој е побрзо (5-15 дена) , но, сепак,ќе треба да сносат дополнителен товар.
3. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Се враќа
Ако не ви се допаѓа нашиот производ,pls љубезно врати предметите во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот,ние ќе рефундирање на сите ваши пари(со исклучок на товар).
Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Големина или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината се околу 1-2 см во мерењето.
Боја на разликата
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.И pls ве молиме имајте на ум,за вистинска кожа,тоа не е СТП кожа,можеби има мала боја различна за секоја серија,се надеваат дека ќе добиете вашето разбирање.
Повратни информации
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу, многу важно за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво пред да остави негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Чанти
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
Nesitu
Пол:
Мажи
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
M7289
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Перница
Надворешноста:
Солидна Торба
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Точка име :
мажите гласник кеси

Најдобрите понуди во категоријата