Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Etaofun Бренд Крава Вистинска Кожа Гласник Кеси Мажите Патна Торба Cowhide размавта торба Гроздобер Crossbody Кеси За Mens bolsas

Etaofun Бренд Крава Вистинска Кожа Гласник Кеси Мажите Патна Торба Cowhide размавта торба Гроздобер Crossbody Кеси За Mens bolsas

DEN 924.00
DEN 1848.00
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Големина:
22cmX19cmX6cm
Тип На Објект:
Чанти
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Надворешноста:
Тиња Џеб
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
etaofun
Пол:
Мажи
Обликот:
Размавта
Декорација:
Копче
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број На Модел На:
6002
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси
проценка големина:
22*19*6CM
Стил:
Мода,Секојдневен, Патување

Најдобрите понуди во категоријата