Напад на Титан Јапонија Аниме Крстот тело Торба Мажи, Жени, Момчиња и Девојки Гласник Кеси Платно Торба Цртан филм Училиште Книга Tote

Напад на Титан Јапонија Аниме Крстот тело Торба Мажи, Жени, Момчиња и Девојки Гласник Кеси Платно Торба Цртан филм Училиште Книга Tote

DEN 800.00
DEN 842.40
 

Това е достапна
Износ


Материјал : платно
Големина : 28x20x7cm

Повеќе информации

Тип На Објект:
Чанти
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
Baokeman
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Копче Синџир Држачот За Внатрешни Работи Слот Џеб
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Класичен
Тврдост:
Мека
Главен Материјал:
Платно
Број На Модел На:
765654
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Satchels
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Надворешноста:
Никој
Декорација:
Appliques

Најдобрите понуди во категоријата