Нерѓосувачки Челик 2 во 1 Мелон Baller Диња Лажичка Сет за Овошје Партии, Дозволете им на децата сакаат овошје

Нерѓосувачки Челик 2 во 1 Мелон Baller Диња Лажичка Сет за Овошје Партии, Дозволете им на децата сакаат овошје

DEN 315.84
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

боја:
Зелена, Портокалова
Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
TJXG-006+TJXG-007
сертификација:
CE / ЕУ
Бренд Име:
Timhome
Функција:
Еко-Пријателски
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Corers
Материјал:
нерѓосувачки челик материјал

Најдобрите понуди во категоријата