Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2018 18CM Висок Квалитет Погодно Топка во Облик на Нерѓосувачки Челик Сребро Притисни Стил Чај Infuser Цедилка Чај Infuser Алатка

2018 18CM Висок Квалитет Погодно Топка во Облик на Нерѓосувачки Челик Сребро Притисни Стил Чај Infuser Цедилка Чај Infuser Алатка

DEN 147.84
 

Това е достапна
Износ


Плаќање
1. Генерално, ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : со Кредитна Картичка; Moneybookers;Western Union;Qiwi Паричникот;Alipay или ЗАЧУВАМ на aliexpress.И нашите заштита дава само на плаќање начини acceped од Aliexpress платформа.
2. Имате 3 дена за да ја плаќаат откако ќе поставите цел успешно.
3. Ако не можете да проверите успешно, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно,ако сеуште не може да плати,ве молиме испратете и-мејл на aliexpress да побарате помош .
Испорака
1. Ние ќе го испрати на предмети во рамките 1-7days (работни дена, Не празник сезони) по уплатата се потврди со платформа.
2. Ние обезбедуваме Кина Пост , Epacket , Ali Express Стандард за Испорака
3. На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail за помалку од 2kg стоки во 15-25 работни дена, Ако треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за превозот. Ние ќе се пресмета превозот цена за вас.
4. Кога ќе добиете предмети ќе нареди, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно.Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми.
5. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време,ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи.
6 . Со цел да се осигура дека вие може да добиете пакет без никакви увозни даноци , ние ќе го пријават како Подарок со пониска вредност .
7 . Било увозни давачки или такси се купувачи responsiablity .
Враќање / Поврат
1. Ве молиме проверете ги следење во формирањето на следење на веб-сајтот.
2. Ве молиме контактирајте со нас од мене s мудрец, e-mail, или трговија со датот.
3. Проверете пакет и јас tem s , внимателно.
4. Ве молиме Имајте во предвид : Мажите направени дефекти не се гарантирани,таква штета по користење,оштетувања од вода и така натаму.
Повратни информации
1. Позитивни Повратни информации ( 5 Ѕвезди ) е многу важен за нас, ве молиме размислете два пати пред да замине повратни информации . Ве молиме не го отвори спорот за нас , ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било какви проблеми.
2. Ве молиме контактирајте не преку Трговија Менаџер или Букви пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да solvethe проблеми и ве молиме да ни веруваат .

Повеќе информации

Тип:
Colanders & Strainers
Број На Модел На:
qJJCFYTRFQYA209
Функција:
Еко-Пријателски
Метал Тип:
Алуминиум легура
сертификација:
CIQ
Бренд Име:
newcomdigi

Најдобрите понуди во категоријата