35*15cm ЛОФТ Американската Држава Дрво Clapboard Дрво Bookcase Полица Цевки Гроздобер Ретро Ѕид Полица Дрво Книга Полиците-Z25

35*15cm ЛОФТ Американската Држава Дрво Clapboard Дрво Bookcase Полица Цевки Гроздобер Ретро Ѕид Полица Дрво Книга Полиците-Z25

DEN 3360.00
DEN 4799.52
 

Това е достапна
Износ


Американската Ретро Индустриски Цевки Полици Бања Рек Бања Пешкир Рек Полица Дрво Декоративни Ѕид Полица-Z25 Описи, Со цел да се задоволат потребите на вас , Ние сите стоки на стилови, бои, големини се на располагање во согласност со клиент барање да се направи ! Тоа исто така може да биде врз основа на цртежи обезбедени од страна на клиентите , прилагодени за вас .
Ве молиме Имајте во предвид : Секое парче дрво е уникатен, бојата ќе бидат различни, Спецификации : Стил : Америка земја
Материјал : Метал & Дрво
Метал материјал : Железо
Може да се изменуваат : Е
Процес на конструкција : Метал Занает Пакување Детали : 1 ×Креативна Полица Гроздобер

Повеќе информации

Тип:
Чување На Носителите & Полици,Бања Полици
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Метал Тип:
леано железо
Број На Модел На:
Z25
Бренд Име:
Најдете Радост
Употреба:
Спајс
Нема. на Групи:
Еден
Материјал:
Метал
Инсталација Тип:
Ѕидот Монтирани Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
метал & дрво
Дрво Големина:
35*15cm

Најдобрите понуди во категоријата